czekolada-hurtownia-czy-bezposrednio-od-producenta

Czekolada – hurtownia czy bezpośrednio od producenta?

Hurtowe zakupy czekolady to propozycja skierowana nie tylko do sklepów stacjonarnych i internetowych, ale też np. do organizatorów różnego rodzaju imprez plenerowych. Masz w planie festyn, dzień dziecka, ważny dla lokalnej społeczności jubileusz, a może koncert i potrzebujesz słodyczy dla najmłodszych uczestników? Zanim zaczniesz się rozglądać za hurtownią czekolady, to najpierw przeczytaj nasz artykuł. Wyjaśniamy w nim, dlaczego dużo lepszą opcją jest zakup większych ilości czekolady bezpośrednio od producenta słodyczy. Zapraszamy do lektury.

Gwarancja pochodzenia słodyczy

Hurtowe zakupy czekolady – pod różnymi postaciami – to bardzo popularne rozwiązanie wśród organizatorów wydarzeń masowych czy po prostu imprez dla większej liczby uczestników. Zwłaszcza, gdy jest to event dla dzieci, warto mieć na podorędziu coś słodkiego, czym będzie można poczęstować najmłodszych czy rozdać im w ramach atrakcyjnych konkursów.

I tutaj pojawia się pytanie: czy warto od razu kontaktować się z hurtownią czekolady? Niekoniecznie, a podstawowym powodem jest to, że hurtownie zwykle nie mają pełnej wiedzy na temat oferowanych produktów. Ba, często nie wiedzą, gdzie są produkowane i kto za to właściwie odpowiada.

Jako organizator wydarzenia, podczas którego będą serwowane słodycze, musisz mieć pełne przekonanie, że to, co zjedzą uczestnicy imprezy, jest po pierwsze smaczne, a po drugie bezpieczne. Taką gwarancję może dać wyłącznie bezpośredni producent słodyczy.

Pełen wybór produktów

Dobrym argumentem przemawiającym za zakupem słodyczy od producenta, zwłaszcza w dużej ilości, jest zyskanie dostępu do pełnej oferty danej firmy. W hurtowniach różnie z tym bywa, ponieważ te często zamawiają wyłącznie słodycze, które są chętnie kupowane przez sklepy, a więc te najpopularniejsze.

Tymczasem jeśli chcesz zaskoczyć uczestników wydarzenia szerokim wyborem nietypowych, rzadko spotykanych słodyczy, to na pewno warto zamówić je bezpośrednio od producenta. Przykładem mogą być zdrowe słodycze bez cukru, których zwykle próżno jest szukać w hurtowniach.

Sprawdź pełną ofertę słodyczy bez cukru w naszym sklepie internetowym – zrób zakupy online, z gwarancją szybkiej dostawy pod wskazany adres.

Możliwość ocenienia, czy dane słodycze rzeczywiście będą dobrym wyborem

Mamy tutaj na myśli możliwość pełnego zweryfikowania składu produktów. Pamiętajmy, że żyjemy w czasach, w których coraz więcej osób – nawet dzieci – odżywia się świadomie. Nie jest to żadna fanaberia, że sprawdzamy skład produktu, upewniamy się, że nie zawiera żadnych niechcianych dodatków itd. Jest to szczególnie ważne w dobie wręcz epidemii alergii pokarmowych.

Kupując hurtowe czy prawie hurtowe ilości czekolady pod różnymi postaciami bezpośrednio od producenta, masz możliwość precyzyjnego dobrania produktów pod kątem ich składu, zawartości ewentualnych składników uczulających itd. W hurtowni, która sprzedaje produkty na masową skalę, jest to może nie niemożliwe, natomiast byłoby dość utrudnione.

Wybierz słodycze, których jakości możesz w 100% zaufać

Potrzebujesz dużej partii słodyczy np. na organizowaną imprezę plenerową dla dzieci? Zapraszamy na zakupy w oficjalnym sklepie BartFan. Jesteśmy producentem najwyższej jakości słodyczy dla diabetyków i osób na diecie alergicznej, redukcyjnej czy eliminacyjnej.

W naszej ofercie znajdziesz np. pyszne czekolady bez cukru i wiele innych produktów, które z pewnością zrobią duże wrażenie na obdarowanych nimi osobach. Gwarantujemy pełną transparentność składu oferowanych słodyczy, co możesz szybko zweryfikować w opisie każdego z nich.

Na koniec dodajmy jeszcze że kupując duże ilości słodyczy bezpośrednio od producenta, nie płacisz za pośrednictwo hurtowni, dzięki czemu gwarantujesz sobie najkorzystniejszą cenę. Jest to szczególnie ważne w przypadku słodyczy z wyższej półki, których nie kupisz w pierwszym-lepszym sklepie.

Zostań na naszym blogu i przeczytaj inne artykuły przygotowane przez BartFan, w których m.in. wyjaśniamy, czy można jeść słodycze podczas diety, a także przybliżamy historię czekolady, czyli bezsprzecznie najpopularniejszego słodkiego produktu na świecie.

Możliwość komentowania została wyłączona.