Jesteśmy małą, rodzinną firmą z Piekar Śląskich. Zajmujemy się produkcją i dystrybucją wyrobów spożywczych na bazie fruktozy, stewii i ksylitolu już od 1988r.

Proponujemy produkty, które wykazują szereg przewag względem tradycyjnych wyrobów cukierniczych przeznaczonych dla dzieci, osób chorych na cukrzycę, dbających o zdrowy styl życia oraz jakość przyjmowanych pokarmów.

Słodycze Bartfan, to świetny sposób, aby ograniczyć ilość białego cukru w diecie, bez rezygnowania ze słodkiego smaku.

Nasze produkty są słodkie, gdyż cukier został zastąpiony przez inne substancje słodzące naturalnego pochodzenia o mniejszej kaloryczności oraz niższym indeksie glikemicznym, które dodatkowo nie mają szkodliwego wpływu na stan uzębienia.

Wszystkie nasze produkty mają obliczone i podane na opakowaniach wartości WW i WBT potrzebne do prowadzenia diety planowanej oraz oznaczenia przydatności dla wegetarian, wegan, czy osób unikających glutenu.

W produkcji wykorzystujemy tylko naturalne składniki od sprawdzonych poddostawców.

Nasze produkty wyrabiane są przez nas ręcznie od podstawowych surowców przez co w każdy z nich wkładamy tyle samo serca.

Receptura Bartfan:
wysoka jakość,
genialny smak,
przyjemność i zdrowie.

Bartfan – producent i dystrybutor zdrowej żywności

Żelki Miśki to żelki odpowiednie dla diabetyków oraz osób będących na diecie! Żelki Miśki dla najmłodszych i nie tylko można kupić internetowo, wystarczy przejść do Sklepu.

Fruktoza (cukier owocowy) to świetny zamiennik tradycyjnego cukru (glukozy) dla diabetyków. Ze względu na o wiele niższy indeks glikemiczny znacznie mniej wpływa na zwiększanie poziomu cukru we krwi.

Proponujemy również nasze dżemy dla diabetyków słodzone fruktozą i ksylitolem.

W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę czekolad oraz wyrobów czekoladowych dla diabetyków. Nasze produkty słodzone są fruktozą, ksylitolem i stewią, dzięki czemu są przyjazne dla diabetyków, a także dla osób odchudzających się ze względu na obniżoną kaloryczność.

Nasze masło orzechowe zrobione jest w 100% z orzechów arachidowych, bez dodatku cukru, soli. Mamy w swojej ofercie również masła orzechowe które powstały z myślą o osobach uprawiających sport – z dodatkiem nasion konopi oraz czarnego sezamu.